Ray-Ban® legendarna marka - Zakład Optyczny Krystyna Pokorna-Stafin

Data: 08 października 2020, 11:44

Ray-Ban® to marka, którą kojarzy większość z nas. Jej historia jest niezwykle kolorowa. Okulary Ray-Ban® zdobyły dużą sławę poprzez „występy” w kultowych filmach. Wielu celebrytów, artystów pokochało tę markę, dzięki czemu zyskała ona tak dużą popularność. Kto w obecnych czasach nie marzy o okularach Ray-Ban®?

Jak to się zaczęło?

W 1937 roku został stworzony pierwszy model okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban® dedykowany pilotom Air Force. Obecnie znamy je jako Aviator. Kolejnym kultowym modelem okularów Ray-Ban® jest Wayfare – ponoć najlepiej sprzedający się model marki. Można go było obejrzeć w wielu filmach zarówno polskich, jak i zagranicznych np. Śniadania u Tiffaniego, Blues Brothers, Top Gun, Las Vegas Parano czy Wściekłe psy. W swojej ofercie posiadają wiele innych, znanych i lubianych modeli.

Co cechuje markę Ray-Ban®?

  • ponadczasowość
  • legendarny styl
  • autentyczność
  • jakość
  • zaawansowana technologia
  • odwaga

Oferta marki Ray-Ban®

Ray-Ban® w swojej ofercie posiada zarówno oprawki korekcyjne, jak i okulary słoneczne. Te drugie posiadają specjalne filtry UV chroniące przed promieniowaniem słońca, powłoki lustrzane oraz kolorowe soczewki. Okulary Ray-Ban oferujemy w naszych salonach optycznych w Dębicy. Okulary Ray-Ban® to idealne akcesoria lifestyle’owe do codziennego użytku, które dopełnią twoją stylizację jednocześnie zapewniając odpowiednią ochronę oraz korekcję. Warto dodać, że okulary Ray-Ban® to nie tylko okulary dla dorosłych, ale też i dla dzieci.

W naszych salonach w Dębicy znajdziecie zarówno oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, jak i okulary dla dzieci marki Ray-Ban®. Zapraszamy do ich oglądnięcia!

 

Oprawki okularowe

Okulary przeciwsłoneczne