Poznaj nasze soczewki okularowe

Soczewki korekcyjne jednoogniskowe, soczewki korekcyjne dwuogniskowe, soczewki progresywne

Około 50% populacji wymaga korekty wzroku, ponieważ światło w ich oczach załamuje się w innym miejscu lub pod innym kątem niż powinno. Dobrze dobrane soczewki okularowe skorygują wadę wzroku, zapewniając wyraźne widzenie oraz wyższy komfort życia.

W Zakładzie Optycznym Krystyna Pokorna-Stafin w Dębicy profesjonaliści na podstawie badania wzroku oraz zgłoszonych przez badaną osobę potrzeb, pomogą Państwu w wyborze okularów zaspakajających indywidualne wymagania. W ofercie naszych Salonów Optycznych w Dębicy są firmowe szkła jednoogniskowe, szkła dwuogniskowe, szkła progresywne oraz szkła korekcyjne fotochromowe i barwione. Ponadto soczewki do okularów mogą zostać ulepszone o powłoki, dzięki którym staną się idealnymi okularami do jazdy samochodem czy też okularami do komputera.

Zakład Optyczny Krystyna Pokorna-Stafin współpracuje z wiodącymi firmami na rynku optycznym, produkującymi renomowane soczewki okularowe – Essilor, Hoya, Seiko, Rodenstock, ZEISS, JZO.


Poznaj nasze soczewki kontatkowe

Soczewki kontaktowe jednoogniskowe,  progresywne, toryczne

Soczewki kontaktowe (inaczej: szkła kontaktowe) to rozwiązanie pozwalające cieszyć się dobrym wzrokiem bez konieczności noszenia okularów. Technologia ta sprawdza się na przykład podczas uprawiania sportów (jazdy na rowerze, wspinaczki górskiej, jazdy na nartach) czy wyjścia do kina na film 3D. Jest to rozwiązanie, które daje możliwość zmiany wyglądu w zaledwie kilka sekund.

Soczewki jednoogniskowe – służące do korekcji podstawowych wad wzroku czyli krótkowzroczności lub nadwzroczności

Soczewki wieloogniskowe (progresywne) – przeznaczone dla prezbiopów, czyli osób których wzrok wymaga korekty zarówno do patrzenia na bliskie, jak i na dalsze odległości.

Soczewki toryczne – mogą to być soczewki jednoogniskowe lub wieloogniskowe z dodatkową korekcją astygmatyzmu.

W naszej ofercie posiadamy również kolorowe soczewki, podkreślające lub zmieniające kolor oczu. Aplikacja barwionych soczewek kontaktowych jest równie prosta jak tych tradycyjnych.


Poznaj nasze okulary przeciwsłoneczne

Promieniowanie UV, na które narażone są nasze oczy każdego dnia, jest dla nich niezwykle szkodliwe. Zwłaszcza latem ilość promieni słonecznych docierających do narządu wzroku może negatywnie wpłynąć na nasz stan zdrowia.

Okulary przeciwsłoneczne chronią wzrok oraz dodają stylu. Modne okulary przeciwsłoneczne są pożądanym elementem ubioru. Zakład Optyczny w Dębicy oferuje okulary przeciwsłoneczne z jednobarwnymi, ciemnymi szkłami, które perfekcyjnie sprawdzą się w czasie mocnego nasłonecznienia i na dużych wysokościach oraz te z barwieniem gradialnym, które dodadzą szyku i elegancji w mniej słoneczne dni. W ofercie naszych sklepów optycznych znajdziecie Państwo okulary przeciwsłoneczne męskie oraz damskie, następujących marek: Polaroid, Gerry Weber, Jaguar, Exess, Ray-Ban, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Carrera, Oakley, Adidas.


Poznaj nasze oprawki okularowe

Oprawki okularowe damskie, Oprawki okularowe męskie, Oprawki okularowe dziecięce, Oprawki okularowe sportowe


Poznaj nasze akcesoria

W szerokiej ofercie Zakładu Optycznego Krystyna Pokorna-Stafin w Dębicy, znajdą Państwo akcesoria optyczne:

  • krople do oczu
  • płyny do soczewek
  • ściereczki do okularów
  • etui na okulary
  • sznureczki i gumki do okularów
  • lupy

 


Zdjęcia mają charakter przykładowy.